Aspiratoare industriale Nilfisk ATTIX 961-01 cu două motoare, 2x1200W, container 70 l


Descriere
Performanță industrială pe baza a două motoare 2 x 230V
Container din oțel inoxidabil cu opțiune de înclinare și elevare
- aspirator cu două motoare cu filtru de curățare, poate funcționa cu unul (putere de aspirare redusă) sau cu ambele motoare (putere de aspirare maximă)
- capacitatea sporită de 70 litri și containerul din oțel inoxidabil cu opțiune de înclinare și elevare permite golirea la un nivel minim și asigură o perioadă de funcționare mai lungă
- pentru aspirarea uscată noi recomandăm folosirea sacilor de reziduuri
- filtru nano PET lână lavabil cu clasă „M“ privind eficiența de filtrare
- sistemul Push&Clean de curățare a filtrului previne scăderea randamentului și sporește productivitatea (sistem de filtrare semi-automat)
Echipament standard, Ø 38 mm:
furtun negru 4 m
țeavă telescopică aluminiu, 2 părți
duză crăpături
duză de podea 400 mm
element filtru "M"
sac de reziduuri din lână 1 buc.
Dimensiuni/alti Parametri
| nivel zgomot | 67 dB |
| greutate | 30 kg |
| capacitate recipient | 70 l |
| lungimea cablu | 10 m |
| sub presiune | 250 mbar |
| înălțime | 970 mm |
| lățime | 600 mm |
| lăţimea de lucru | 400 mm |
| lungime | 580 mm |
| putere | 3000 W |









