Aspirator industrial standard ATTIX 50-21 PC, 1200W, recipient cu volum de 50 l


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| nivel zgomot | 62 dB |
| greutate | 11 kg |
| capacitate recipient | 50 l |
| presiune aer | 62 l/s |
| lungimea cablu | 7,5 m |
| sub presiune | 250 mbar |
| înălțime | 685 mm |
| lățime | 430 mm |
| lăţimea de lucru | 260 mm |
| lungime | 380 mm |
| putere | 1200 W |



