Aspirator industrial ATTIX 965-0H SD XC pentru praf sanitar, 2x1200W, recipient cu volum de 70 l


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| nivel zgomot | 67 dB |
| greutate | 45 kg |
| capacitate recipient | 70 l |
| lungimea cablu | 10 m |
| sub presiune | 250 mbar |
| înălțime | 990 mm |
| lățime | 690 mm |
| lungime | 615 mm |
| putere | 2400 W |





