Macara portal cu palan manual cu lanț și cărucior - tren rulare - cu translație manuală, cap. port. 2000 kg, lățime 3000 mm, înălțime 3000mm

Descriere
Macarale portal mobile de atelier cu brat
- structură demontabilă și mobilă
- structură livrabilă fi e singură, fi e completă, cu palan cu lanț acționat manual sau electric
Structură macara portal mobilă este o construcţie demontabilă dar stabilă din pr ofile de oțel, cu 4 roți pivotante (din poliuretan), din care 2 cu frână de imobilizare.
Disponibilă în trei versiuni de echipare:
- individuală, deci numai construcția mobilă, portantă - cadru macara portal mobilă
- cu palan YALE acționat manual și șasiu cu deplasare manuală
- cu palan electric LiftKet (viteza de ridicare 4/1 m/min.) și tr oliu de tragere (cărucior port palan) cu deplasare manuală. Când este livrată cu palan electric, instalația electrică completă a macaralei este inclusă în livrare.
Livrarea se face în stare dezasamblată.
Dimensiuni/alti Parametri
| greutate | 590 kg |
| sarcină nominală | 2000 kg |
| înălțime | 3000 mm |
| înălţime de ridicare | 2677 mm |
| înălţimea totală | 3355 mm |
| lățime | 3000 mm |
| lățimea flanșă (F) | 150 mm |
| lăţimea totală | 3690 mm |











