Capac pentru recipent tip container navetă multifuncțională cu volum 140 l, din polietilenă, alb

Descriere
- întrebuințări multiple
- recipiente dreptunghiulare solide pentru paleți în dimensiune 1/2 EURO
- fabricate din polietilenă de înaltă densitate
- sigură din punct de vedere igienic
- rezistentă la temperaturi cuprinse între -30°C și +60°C
- pereți interiori netezi pentru curăţare ușoară și golire completă
- culoare alb mat
Dimensiuni/alti Parametri
| capacitate | 500 kg |
| sarcină nominală | 140 kg |
| volum | 140 l |
| înălțime interioară | 400 mm |
| lățime | 600 mm |
| lăţimea interioară | 515 mm |
| lungime | 800 mm |
| lungimea interioară | 720 mm |









