Roată pivotantă, roți din poliuretan, diametru Ø 400 mm, cap. port. 200 kg

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 150 x 150 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 125 x 125 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | poliuretan, albastru, moale |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 400 mm |
| înălțime | 458 mm |
| lăţimea roții | 100 mm |



