Roată pivotantă, roți din poliuretan, diametru Ø 260 mm, cap. port. 160 kg

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 175 x 175 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 140 x 140 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | poliuretan, albastru, moale |
| sarcină nominală | 160 kg |
| diametrul găurii | 15 mm |
| diametrul roții | 260 mm |
| înălțime | 295 mm |
| lăţimea roții | 85 mm |



