Roată pivotantă cu frână, jantă aluminiu, bandaj elastic negru, diametru Ø 250 mm, cap. port. 450 kg

Descriere
Roată cu bandaj elastic negru și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Jante din aluminiu, rulmenți. Bandaje din material elastic negru, cu capacitate portantă ridicată. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105 x 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 450 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 250 mm |
| înălțime | 304 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



