Roată pivotantă cu frână, jantă aluminiu, bandaj elastic negru, diametru Ø 200 mm, cap. port. 400 kg

Descriere
Roată cu bandaj elastic negru și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Jante din aluminiu, rulmenți. Bandaje din material elastic negru, cu capacitate portantă ridicată. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105 x 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 400 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime | 233 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



