Roată pivotantă, jantă aluminiu, bandaj elastic negru, diametru Ø 125 mm, capacitate portantă 220 kg

Descriere
Roată cu bandaj elastic negru și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Jante din aluminiu, rulmenți. Bandaje din material elastic negru, cu capacitate portantă ridicată. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 138 x 109 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105x75 / 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 220 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 166 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



