Roată fixă cu furcă, jantă aluminiu, bandaj elastic, diametru Ø 100 mm, cap. port. 150 kg

Descriere
Roată cu bandaj elastic negru și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Jante din aluminiu, rulmenți. Bandaje din material elastic negru, cu capacitate portantă ridicată. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 105 x 85 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 80 x 60 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 150 kg |
| diametrul găurii | 8 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 137 mm |
| lăţimea roții | 40 mm |



