Roată pivotantă L6, roată din plastic, diametru Ø 200 mm, cap. port. 1200 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulmenți și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 104 x 78 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | plastic alb |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime | 245 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



