Roată pivotantă, roată din plastic, diametru Ø 150 mm, cap. port. 700 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulmenți și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 104 x 78 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | plastic alb |
| sarcină nominală | 700 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 150 mm |
| înălțime | 200 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



