Roată fixă cu furcă, roată din plastic, diametru Ø 150 mm, cap. port. 900 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulmenți și carcasă din tablă de oțel presată, galvanizată. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 104 x 78 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | plastic alb |
| sarcină nominală | 900 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 150 mm |
| înălțime | 200 mm |
| lăţimea roții | 480 mm |



