Roată pivotantă cu frână, bandaj din material plastic albastru, diametru Ø 125 mm, cap. port. 140 kg

Descriere
- carcasă (furcă) din tablă de oțel presată, galvanizată
- sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- jantă poliamidă cu rulmenți
- bandaje din material elastic albastru, care nu lasă urme, cu capacitate portantă ridicată
- roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană dublă cu bile în capul rotativ
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| dimensiune placă | 115 x 85 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 80x55 / 60 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 140 kg |
| diametrul găurii | 9 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 155 mm |
| lăţimea roții | 45 mm |



