Roată pivotantă, bandaj din material plastic albastru, diametru Ø 100 mm, cap. port. 200 kg

Descriere
- carcasă (furcă) din tablă de oțel presată, galvanizată
- sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- jantă poliamidă cu rulmenți
- bandaje din material elastic albastru, care nu lasă urme, cu capacitate portantă ridicată
- cu coroană dublă cu bile în capul rotativ
- inclusiv protecție
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 106 x 85 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 80 x 60 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 200 kg |
| diametrul găurii | 9 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 132 mm |
| lăţimea roții | 32 mm |



