Roată pivotantă pentru aparate, diametru Ø 125 mm, tip prindere - alezaj pentru bolț, cap. port. 100 kg

Descriere
- Fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- Roata este disponibilă în 2 variante constrcutive, 2 modele în funcție de tipul sistemului de prindere, și anume sistem tip placă sau sistem tip alezaj pentru bolț cu orificiul posterior din tablă de oțel zincată și coroană dublă cu bile în capul rotativ
- Roata este asamblată prin intermediul unui șurub și unei piulițe
- Janta din polietilenă, suprafața de rulare din cauciuc gri elastic, fără crăpare - care nu lasă urme
- Sistem de prindere tip alezaj pentru bolț - orificiu posterior pentru șurubul de fixare
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| fixare | cu gaura în spate |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| sarcină nominală | 100 kg |
| descărcare | 44 mm |
| diametrul găurii | 12,2 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 158 mm |
| lăţimea roții | 32 mm |



