Roată pivotantă pentru aparate cu frână, furcă din oțel inoxidabil, diametru Ø 125 mm, tip prindere - alezaj pentru bolț, cap. port. 70 kg

Descriere
- Fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- Carcasă din oțel inoxidabil
- Roți cu lagăr de alunecare
- Janta din polietilenă
- Suprafață de rulare din cauciuc termoplastic gri, care nu lasă urme
- Sistem de prindere tip alezaj pentru bolț - orificiu posterior pentru șurubul de fixare
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| fixare | cu gaura în spate |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| sarcină nominală | 70 kg |
| descărcare | 35 mm |
| diametrul găurii | 12,5 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 156 mm |
| lăţimea roții | 28 mm |



