Roată fixă pentru echipamente, furcă din oțel inoxidabil, diametru Ø 100 mm, tip prindere - sistem tip placă, cap. port. 60 kg

Descriere
- Fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- Carcasă din oțel inoxidabil
- Roți cu lagăr de alunecare
- Janta din polietilenă
- Suprafață de rulare din cauciuc termoplastic gri, care nu lasă urme
- Sistem de prindere tip placă - fixare cu ajutorul placii de montare și patru șuruburi
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 76 x 70 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 60 x 50 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| sarcină nominală | 60 kg |
| diametrul găurii | 8,3 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 136 mm |
| lăţimea roții | 28 mm |



