Vană de captare retenție din fibră de sticlă, 220 l, cu grătar din oțel zincat, 1280x850 mm, gri


Descriere
Vană de captare retenție tip cuvă de captare din fibră de sticlă, cu grătar sau fără grătar
- fără coroziune
- rezistență ridicată la majoritatea substanțelor chimice
- punct de inflamabilitate ridicat - utilizabile pentru combustibili cu punct de inflamabilitate peste 55°C
- construcție fără îmbinări și suduri
Din plastic armat cu fibră de sticlă. Materialul este o combinație excelentă de metal și plastic.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | HPL |
| sarcină nominală | 800 kg |
| Volum colectare | 220 l |
| înălţimea totală | 290 mm |
| lăţimea totală | 850 mm |
| lungimea totală | 1280 mm |








