Vană de captare retenție Euro Cemo, cuvă captare din PE 1205 x 805 mm, cu 2 tălpi și grătar din oțel


Descriere
Vane de captare retenție CEMO tip euro palet cuvă captare colectare retentie din PE fabricate din polietilenă ușoară, rezistentă și durabilă.
- dimensiuni conform europaletului
- pentru depozitarea butoaielor de până la 224 l
- rezistență chimică ridicată la acizi și alcali
Datorită dimensiunilor tip euro, depozitarea este foarte economică și manipularea este comodă. Cu locașuri de prindere încorporate pentru o ridicare ușoară.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | polietilenă |
| sarcină nominală | 600 kg |
| Volum colectare | 224 l |
| înălţimea totală | 430 mm |
| lăţimea totală | 805 mm |
| lungimea totală | 1205 mm |
fără TVA












