Cartotecă clasificator cu sertare pentru dosare registre suspendate dulap metalic registratură ECONOMY, A4, 3 sertare, HxLxl: 1012x405x623 mm, gri RAL7035 /albastră RAL5005


Descriere
- clasificator fișet dulap metalic pentru fișe, dosare, mape suspendate în format DIN A4, A5 și A6 sau documente așezate liber
- cartotecă fișet dulap metalic dosare suspendate pentru registratură cu sertare pentru fișet, dosare, mape suspendate
- construcție sudată din tablă de oțel și vopsită cu pulbere
- sertarele au șine telescopice cu rulmenți, extragere completă, capacitatea de încărcare 40 kg și pot fi prevăzute cu separatoare transversale din tablă (vezi accesoriile)
- cartoteca clasificator fiset dosare suspendate cu fund sertar închis permite și păstrarea documentelor așezate liber
- încuietoare centrală și blocarea extragerii, care împiedică deschiderea simultană a mai multor sertare
Cartoteca fișet metalic clasificator tip dulap metalic registratură pentru dosare suspendate format A4 pentru birou, registratură sau arhivă
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / albastru RAL5005 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| adâncime | 623 mm |
| înălțime | 1012 mm |
| lățime | 405 mm |












