Palet din plastic, închis, igenic, 800 x 600 mm, negru

Descriere
- semipaleti din plastic igienici din LDPE (Low-density polyethylene) reciclat, foarte rezistent la șocuri și la fluctuații de temperatură între -30°C și +70°C
- semi-paleti plastic cu certificare pentru utilizare în industria alimentară
- pe partea de sus au o acoperire anti-alunecare specială, ușor de spălat
- culoare neagră
Dimensiuni/alti Parametri
| design | cu tălpi |
| suprafață superioară | închis |
| capacitate de încărcare statică | 2500 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1500 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 500 kg |
| greutate | 10,5 kg |
| înălțime | 150 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 800 mm |









