Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ SMART, cu roți, fără cotiere, material textil roșu


Descriere
Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită.
Scaune de lucru ”SMART” jos ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Scaunele SMART jos cu piese din plastic de culoare albă sunt potrivite în special pentru spații curate, cum ar fi spitale, cabinete medicale, laboratoare etc., cruce cu 5 brațe din oțel cromat, cu aspect estetic și ușor de curățat.
Scaun de lucru atelier și laborator ergonomic rotativ SMART Jos cu șezut și spătar tapițate cu stofă.
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
Scaune de lucru SMART jos cu șezut și spătar din material textil stofă fără cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | roșu ![]() |
| material husă | țesătură |
| suport pentru picioare | nu |
| adâncime șezut | 440 mm |
| înălțimea max. șezut | 570 mm |
| înălțimea min. șezut | 440 mm |
| lățime șezut | 460 mm |













