Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ SMART, cu roți, fără cotiere, înlocuitor de piele alb


Descriere
Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită.
Scaune de lucru ”SMART” jos ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Scaunele SMART jos cu piese din plastic de culoare albă sunt potrivite în special pentru spații curate, cum ar fi spitale, cabinete medicale, laboratoare etc., cruce cu 5 brațe din oțel cromat, cu aspect estetic și ușor de curățat.
- șezut și spătar tapițate cu imitație de piele
Piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare.
Scaune de lucru SMART jos cu șezut și spătar din imitație piele fără cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | alb ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | nu |
| adâncime șezut | 440 mm |
| înălțimea max. șezut | 570 mm |
| înălțimea min. șezut | 440 mm |
| lățime șezut | 460 mm |














