Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ NEO, model Top, cu suport picioare, material textil - gri


Descriere
Scaune de lucru ”NEO Lux” ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii scaunului.
Suprafață cromată - aspect estetic, ușor de îngrijit.
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | gri ![]() |
| material husă | țesătură |
| suport pentru picioare | da |
| adâncime șezut | 460 mm |
| înălțimea max. șezut | 880 mm |
| înălțimea min. șezut | 620 mm |
| lățime șezut | 490 mm |









