Scaun de lucru laborator și atelier ergonomic rotativ înalt PEGAZ, cu suport picioare, material stofă culoare albastră


Descriere
Scaune de lucru ”PEGAZ” înalt ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu suport pentru picioare - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Cu mecanism de contact permanent (CPT), reglarea spătarului pe înălțime și adâncime și înclinare în poziția dorită. Cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă a înălțimii scaunului. Suprafață cromată - aspect estetic, ușor de îngrijit.
Scaun de lucru atelier și laborator ergonomic rotativ PEGAZ cu șezut și spătar tapițate cu stofă.
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
Scaune de lucru PEGAZ cu șezut și spătar din material textil stofă fără cotiere
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| cotiere | nu |
| culoare | albastru ![]() |
| material husă | țesătură |
| suport pentru picioare | da |
| adâncime șezut | 450 mm |
| înălțimea max. șezut | 870 mm |
| înălțimea min. șezut | 620 mm |
| lățime șezut | 460 mm |













