Taburet de lucru atelier ergonomic rotativ tip taburet laborator GOLIAT cu roți, material textil gri


Descriere
- Tabureți de lucru ”GOLIAT” ergonomici rotativi pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu bază suport în formă de stea cu 5 brațe (în 2 variante: cu role/roți sau cu glisoar/picioare fixe) și amortizor pneumatic din oțel cromat
- taburet de lucru in productie cu sezut tapițat, fie cu stofă (material textil), fie cu imitație de piele (piele ecologică).
Taburet de lucru ”GOLIAT” Jos ergonomic rotativ pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu cadru suport/bază în stea cu 5 brațe și 5 roți/role.
- taburet de lucru atelier productie și laborator ergonomic rotativ cu șezut tapițat cu stofă
Tapițerie din material textil Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certificat Martindale de rezistență la frecare pentru 90 000 de cicluri
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| culoare | gri deschis ![]() |
| material husă | țesătură |
| suport pentru picioare | nu |
| diametru șezut | 360 mm |
| înălțimea max. șezut | 545 mm |
| înălțimea min. șezut | 410 mm |










