Taburet de lucru atelier ergonomic rotativ tip taburet laborator GOLIAT cu roți, înlocuitor de piele bej


Descriere
- Tabureți de lucru ”GOLIAT” ergonomici rotativi pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu bază suport în formă de stea cu 5 brațe (în 2 variante: cu role/roți sau cu glisoar/picioare fixe) și amortizor pneumatic din oțel cromat
- taburet de lucru in productie cu sezut tapițat, fie cu stofă (material textil), fie cu imitație de piele (piele ecologică).
Taburet de lucru ”GOLIAT” Jos ergonomic rotativ pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice cu cadru suport/bază în stea cu 5 brațe și 5 roți/role.
- cu șezut tapițat cu imitație de piele
- piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| culoare | bej ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | nu |
| diametru șezut | 360 mm |
| înălțimea max. șezut | 545 mm |
| înălțimea min. șezut | 410 mm |










