Coș de gunoi Swing 35 l, capac oscilant cu autoînchidere, tablă de oțel, vopsea pulbere, alb

Descriere
- coș de gunoi cu capac basculant cu închidere automată
- capacul și fundul sunt din plastic negru rezistent la șocuri
- fund anti-alunecare, pentru protecţia pardoselii, rezistent la coroziune
- cadru cu cleme pentru sacul de deșeuri
- formă pătrată, cu economie de spațiu
- se asamblează rapid
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | alb ![]() |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 35 l |
| adâncime | 260 mm |
| înălțime | 540 mm |
| lățime | 340 mm |













