Stație colectare deșeuri reciclabile, structură din oțel, capacitate 9+17 l, HxLxl: 440x470x250 mm, alb

Descriere
- stații de coșuri de gunoi pentru birou cu corp stație din tablă de oțel, vopsit cu pulbere și rezistent la coroziune
- capacul, pedala și suprafața de bază sunt din plastic negru rezistent la șocuri
- recipientele interioare în culori diferite sunt din plastic, cu mâner metalic
- pedală lată
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | oțel vopsit |
| containerul din interior | plastic |
| cu scrumier | nu |
| culoare | alb ![]() |
| utilizare | pentru interior |
| volum | 26 l |
| adâncime | 250 mm |
| adâncimea totală | 340 mm |
| înălțime | 440 mm |
| lățime | 470 mm |










