Liză transport pliabilă RuXXac-Jumbo, 250 kg, lopată 570 x 345 mm, anvelopă 200 mm

Descriere
Liză cărucior piabilă din aluminiu extrem de ușoară, foarte robustă, practică. Liză pliabilă de aluminiu, imediat gata de utilizare - doar cu o singură mână - rotiți concomitent și rapid roțile și placa. Material de bază aluminiu, în combinație cu elemente din oțel și plastic. Roți din polimer gri care nu lasă urme, rezistente la abraziune, potrivite pentru teren denivelat și scări, dar care nu afectează podeaua. Mâner din plastic în formă ergonomică. Sistem practic de cabluri de tensionare. Lisă pliabilă de aluminiu, fără alunecări la încărcare – placă cu capac cu înveliș special anti-alunecare.
Model robust cu roți pneumatice pentru o deplasare confortabilă și liniștită.Pliată are numai 12 cm adâncime.
Liză ușoară, cu design practic, pliabilă, pentru uz profesional de zi cu zi.
Material de bază aluminiu, în combinație cu elemente din oțel și plastic.
Fabricată din plastic armat cu fibre. În general, nu necesită întreținere și este indestructibilă. Roți cu ventil tip auto, diametru 125 mm, potrivite și pentru terenuri denivelate și scări. Capacitatea portantă maximă pe scări
- 80 kg. Mânere din plastic cu protecție. Placa este dimensionată și pentru obiecte mai mari și are o suprafață specială antiderapantă.
Spațiu minim necesar în stare pliată.
Gata imediat pentru utilizare - poate fi desfăcută și pliată foarte rapid.
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | aluminiu |
| platformă lăț.×adâ. | 570 × 345 mm |
| roți | cauciuc plin |
| greutate | 11,4 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 215 mm |
| înălțime | 1250 mm |
| lăţimea exterioară | 595 mm |





