Liză transport pliabilă, RuXXac-Business XL, 125 kg, lopată 490 x 410 mm, anvelopă din bandaj cauciuc

Descriere
Liză cărucior piabilă din aluminiu extrem de ușoară, foarte robustă, practică. Liză pliabilă de aluminiu, imediat gata de utilizare - doar cu o singură mână - rotiți concomitent și rapid roțile și placa. Material de bază aluminiu, în combinație cu elemente din oțel și plastic. Roți din polimer gri care nu lasă urme, rezistente la abraziune, potrivite pentru teren denivelat și scări, dar care nu afectează podeaua. Mâner din plastic în formă ergonomică. Sistem practic de cabluri de tensionare. Lisă pliabilă de aluminiu, fără alunecări la încărcare – placă cu capac cu înveliș special anti-alunecare.
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | aluminiu |
| platformă lăț.×adâ. | 490 × 410 mm |
| roți | cauciuc plin |
| greutate | 5,9 kg |
| sarcină nominală | 125 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime | 1130 mm |
| lățime | 490 mm |







