Covor tehnic ESD, pentru zone de protecție electrostatică EPA, Lxl: 1,5 x 0,9 m cu accesoriu, culoare gri


Descriere
- pres covoras tehnic antistatic ESD antioboseala si antialunecare entru zone de protecție electrostatică ESD Protected Area (EPA)
- covoraș din spumă PVC cu celule închise
- covorul antistatic ESD protejează împotriva efectelor electricității statice
- suprafață lavabilă
- rezistent la temperaturi între -10°C și +60°C
- grosimea 9 mm
- greutatea circa 3,5 kg/m2
- COBAstat® set - cablu de împământare de 2 m cu ștecher, 2 buc. bandă anti-statică pentru toc.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| material | plastic (PVC) |
| suprafață superioară | pietriș |
| utilizare | zona uscata |
| max. temperatura | 60 °C |
| min. temperatura | -10 °C |
| greutate (kg/m2) | 3,5 kg/m² |
| înălțime | 9 mm |
| lățime | 900 mm |
| lungime | 1500 mm |












