Covor tehnic industrial - preș pentru zone de lucru Orthomat 1,5x0,9 m, element tip cadru ramă negru cu galben (aspect tablă striată)


Descriere
- pres covor tehnic antioboseala si antialunecare, destinat unui mediu uscat, de ex. pe linia de asamblare, în zonele de producție sau de expediere
- fabricat din spumă de vinil cu celule închise
- suprafață extrem de comodă pentru stat în picioare, cu confort sporit în timpul mișcării, izolare termică, silențioasă și rezistentă la șocuri
- rezistență la alunecare R10 conform EN 13552/R10, clasa de protecție anti-incendiu B2 conform DIN 54332
- lățimea marginii galbene 100 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru cu margine galbenă ![]() |
| material | plastic (PVC) |
| sarcină | mica |
| suprafață superioară | model de diamant |
| utilizare | zona uscata |
| max. temperatura | 60 °C |
| min. temperatura | 0 °C |
| greutate | 3 kg |
| greutate (kg/m2) | 2,5 kg/m² |
| înălțime | 9,5 mm |
| lățime | 900 mm |
| lungime | 1500 mm |















