Covor tehnic industrial - preș pentru zone de lucru Deckplate Safety 0,9 x 0,6 m, element tip cadru ramă negru cu galben


Descriere
- preș covoras tehnic cu efect antioboseala antialunecare pentru zone de lucru industriale cu suprafaţa din PVC întărit rezistă la majoritatea substanțelor chimice din industrie - covor antioboseală antialunecare din PVC
- suprafață cu striații pentru o mai bună aderență, o curățare ușoară și o rezistență mai mare la abraziune
- extrem de comod - partea inferioară din spumă de neopren reduce efectele de oboseală ale șederii îndelungate în picioare
- izolație bună împotriva frigului
- margini rotunde și teșite
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru cu margine galbenă ![]() |
| material | vinil |
| sarcină | mare |
| suprafață superioară | model de diamant |
| utilizare | zona uscata |
| max. temperatura | 60 °C |
| min. temperatura | 0 °C |
| greutate | 3,5 kg |
| greutate (kg/m2) | 6,5 kg/m² |
| înălțime | 15 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 900 mm |















