Covor tehnic industrial - preș pentru zone de lucru Comfort-Lok 0,8x 0,7 m, element final (capăt) negru


Descriere
- pres covor tehnic industrial antioboseala dintr-un amestec de cauciuc natural și nitril rezistent la uleiuri și grăsimi și cu suprafață antiderapantă cu striații
- margini rotunde și teșite
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | cauciuc natural |
| sarcină | mare |
| suprafață superioară | model de diamant |
| utilizare | zona uscata |
| max. temperatura | 50 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate | 4,2 kg |
| greutate (kg/m2) | 9 kg/m² |
| înălțime | 12 mm |
| lățime | 700 mm |
| lungime | 800 mm |


















