Covor tehnic industrial din PVC pentru posturi de lucru - Workstation 1,2 x 0,6 m, neagră cu ramă cadru de siguranță


Descriere
- preș covoraș tehnic industrial antioboseală și antialunecare din PVC rezistent pentru posturi de lucru, împletit, prefabricat cu borduri de siguranță
- rezistent la majoritatea uleiurilor și substanțelor chimice industriale
- dimensiunea ochiului 22 x 22 mm, deschiderile ochiurilor rețin murdăria și pietrișul
- reduce efectele de oboseală ale șederii îndelungate în picioare
- îmbinarea transversală reduce riscul de alunecare în medii de lucru umede și unsuroase
- rezistență la alunecare R10 conform DIN51130
- clasă de protecție anti-incendiu B2 conform DIN 54332
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru cu margine galbenă ![]() |
| material | plastic (PVC) |
| suprafață superioară | grătar |
| utilizare | zona uscata | umeda |
| max. temperatura | 60 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate (kg/m2) | 4,8 kg/m² |
| înălțime | 12 mm |
| lățime | 600 mm |
| lungime | 1200 mm |










