Covor tehnic igenic High-Duty 1,5 x 0,9 m, negru


Descriere
- pres covor tehinc industrial igenic antialunecare și antioboseală fabricat din cauciuc natural și nitril cu rezistență deosebită la majoritatea uleiurilor și grăsimilor și suprafața elastică înălțată, în formă de inele, are proprietăți antialunecare excelente și reduce starea de oboseală
- suprafața sigură și uscată este prevăzută cu deschideri mari, de formă inelară
- rezistență la alunecare R10 conform DIN51130
- marginile sunt rotunjite și teșite pentru protecție
- adecvat și pentru zone industriale umede
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | cauciuc natural/nitril |
| suprafață superioară | perforat |
| utilizare | zona uscata | umeda |
| max. temperatura | 70 °C |
| min. temperatura | -20 °C |
| greutate | 8,9 kg |
| greutate (kg/m2) | 6,5 kg/m² |
| înălțime | 12 mm |
| lățime | 900 mm |
| lungime | 1500 mm |










