Covor tehnic igenic - preș bucătărie K-Mat 1,4 x 0,85 m, negru


Descriere
- Preș covor tehnic igienic pentru bucătării profesionale
- Covoraș igienic și antibacterian din nitril 100%
- Rezistent la grăsimi, uleiuri și agenți de curăţare, cu proprietăți anti-alunecare foarte bune
- Lichidele se pot scurge ușor datorită structurii perforate
- Reduce efectele de oboseală ale șederii îndelungate în picioare
- Amortizează șocurile și reduce riscul spargerii obiectelor din sticlă la cădere
- Marginile sunt rotunjite și teșite pentru protecție
- Adecvat și pentru zone industriale umede
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| material | nitril nitril |
| suprafață superioară | perforat |
| utilizare | zona uscata | umeda |
| max. temperatura | 100 °C |
| min. temperatura | 0 °C |
| greutate | 7,9 kg |
| greutate (kg/m2) | 6 kg/m² |
| înălțime | 9 mm |
| lățime | 920 mm |
| lungime | 1530 mm |










