Vană de captare retenție volum 1000 l, cu suprastructură de îmbuteliere, oțel lăcuit, 2300 x 1500 x 650 mm.

Descriere
Vane de captare colectare retenție din plastic sau metal pentru containere rezervoare tip cisterna IBC
Vană de captare retenție- construcție sudată din oțel din tablă de 3 mm, zincată sau vopsită în albastru RAL 5010.
Vană de captare retenție cu picioare metalice care datorită formei servesc și la facilitarea manipulării goale a vanelor fie cu un transpalet manual sau a unui autoîncărcator, motostivuitor.
Vane de recuperare colectare prevăzute cu grătar tip grilaj, detașabil, cu diminesiunea ochiului de 30 x 30 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | cu grătar din oțel |
| material | oțel |
| sarcină nominală | 2500 kg |
| Volum colectare | 1000 l |
| înălţimea totală | 650 mm |
| lăţimea totală | 1500 mm |
| lungimea totală | 2300 mm |




