Pubelă - coș gunoi din material plastic, volum 240 l, mobilă, rot

Descriere
Pubelă plastic gunoi 240 litri pentru colectarea deșeurilor municipale reciclabile - coș gunoi din material plastic. Pubele din plastic - un sistem de separare a deșeurilor simplu, estetic și cu întreținere redusă. Pubele fabricate din polietilenă rezistentă la șocuri. Întreţinere foarte simplă și curățare ușoară. Două roți cu bandaje din cauciuc, diametru 200 mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | roșu ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 11,5 kg |
| sarcină nominală | 96 kg |
| volum | 240 l |
| adâncime | 707 mm |
| înălțime | 1045 mm |
| lățime | 580 mm |




















