Cărucior basculant din tablă, volum 250 l, albastru RAL5010

Descriere
Cuva căruciorului din tablă de oțel cu margine întărită pe tot perimetrul, cadru din țeavă de oțel. Roți pneumatice (ø x lăț.) 400 × 100 mm cu rulmenți.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| Numărul de roți | 2 buc. |
| sarcină nominală | 150 kg |
| volum | 250 l |
| diametrul roții | 260 mm |
| înălţimea totală | 775 mm |
| lăţimea exterioară | 940 mm |
| lungimea exterioară | 1490 mm |






