Cărucior platformă pentru bagaje, platformă de încărcare 600 x 800 mm

Descriere
Cărucior platformă pentru bagaje. Datorită aspectului său elegant și designului profesional, căruciorul este utilizat în special pentru transportul de bagaje în hoteluri, birouri și arhive.
- strat de acoperire rezistent la coroziune
- construcție sudată din țeavă de oțel cromată
- placă de bază din tablă zincată
- roți cu bandaj din cauciuc negru, din care 2 roți pivotante cu sistem de blocare și 2 roți fixe
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| roți | cauciuc plin |
| suprafața de încărcare (L x l) | 800 x 600 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| sarcină nominală | 300 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea totală | 1060 mm |
| lăţimea totală | 660 mm |
| lungimea totală | 1170 mm |





