Cărucior cu polițe din oțel inoxidabil, profesional, 3 polițe, HxLxl: 1080x730x1150 mm

Descriere
Carucioare marfa inoxidabile cu patformă cu o structură robustă și rezistentă la uzură. Carucioarele de marfă inoxidabile sunt extrem de utile datorită versatilității lor, ceea ce le face recomandabile pentru mediile unde este nevoie de rezistență și igienă ridicată.
- versiunea profesională
- rezistent la coroziune
- suprafață igienică
- întreaga structură a căruciorului este din oțel inoxidabil de înaltă calitate clasa AISI304
- suprafețe de încărcare cu margini ridicate, capacitatea portantă pe etaj 100 kg
- căruciorul este echipat cu covoraș insonorizant și protecție din plastic la colțuri
- patru roți pivotante cu bandaj din cauciuc gri, diametru Ø 125 mm, două roți pivotante cu sistem de blocare
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1200 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1040 x 620 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| greutate | 32 kg |
| sarcină nominală | 300 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| înălțime | 350 mm |
| înălţimea totală | 1080 mm |
| lăţimea totală | 1150 mm |
| lungimea totală | 730 mm |







