Stand economic pentru biciclete cu arcade de sustinere, cu o singura fata, 4 locuri


Descriere
- așezare alternativă sus/jos
- zincat la cald
- suporturi mari, acoperite cu plastic
- ochi de fixare integrati pentru prevenirea furtului
Sisteme de suporturi stand rastel pentru parcarea orizontală tradițională a bicicletelor cu o lățime maximă a anvelopei de până la 55 mm. Suporturile arcuite tubulare din țeavă de oțel (diametrul 18 mm) sunt înșurubate în cadrul suport de la bază Materialul utilizat și învelișul asigură o rezistența sporită a suportului rastel pentru parcarea bicicletelor împotriva condițiilor meteorologice și a deteriorărilor mecanice.
Forma arcului: îngustată la capăt pentru o priză sigură. Parcarea bicicletelor cu economie de spațiu datorită setării alternative ridicate / coborâte.
Arcurile funcționale înclinate, cu protecție la impact, protejează nu numai împotriva împingerii voite a bicicletei, ci și împotriva deteriorării jantelor. Dispozitivul antifurt este optimizat în continuare de ochiuri rotunde din oțel integrate pentru atașarea sistemelor de blocare.
Modulele standului rastel pentru parcarae bicicletelor pot fi conectate pentru a forma sisteme de parcare de biciclete în șir și se fixează în podea.
Dimensiuni/alti Parametri
| poziționarea roții | pe o parte |
| suprafață superioară | zincat |
| spații de parcare | 4 buc. |
| greutate | 30,8 kg |
| adâncime | 944 mm |
| distanta dintre biciclete | 350 mm |
| înălțime | 856 mm |
| lungime | 1400 mm |













