Adăpost universal pe ambele părți L44, 4300 x 4400 mm, modul de bază


Descriere
- Structura de sustinere din profile de otel 60x60 mm sudate pe placi de baza, pregatite pentru dibluri pe pardoseala
- Întreaga structură este galvanizată la cald
- un acoperiș din tablă trapezoidală zincată și vopsită (culoare gri-alb RAL 9002) cu panou cu trei zincat laturi de 150 mm
- Furnizat sub formă de kit pentru auto-expoziție - foarte ușor de asamblat conform instrucțiunilor anexate
Furnizăm acoperișuri în versiuni cu una și două fețe, ca modul de bază sau suplimentar.
Copertina poate fi echipată cu pereți laterali și posteriori, precum și cu un jgheab, care este inclus ca standard cu versiunea cu două fețe.
Sarcina max. de zapada 0,75 kN/m2
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | ambele părți |
| culoare | zincat ![]() |
| design | modul principal |
| greutate | 428 kg |
| adâncime | 4400 mm |
| înălțime | 2360 mm |
| înălțime | 2175 mm |
| lungime | 4300 mm |












