Suport pentru parcare biciclete - arc de parcare, optimizat, pe o parte, 6 locuri de parcare


Descriere
- așezare alternativă sus/jos
- zincate
Sisteme de suporturi stand rastel bilateral pentru parcarea orizontală tradițională bicicletelor pe ambele părți ale standului. Suporturile arcuite din țeavă de oțel cu diametrul 18 mm se fixează prin șuruburi de cadrul de bază din profil cornier (toate galvanizate la cald). Materialul utilizat și acoperirea asigură o rezistență maximă împotriva intemperiilor și deteriorărilor mecanice. Forma suportului: în spate mai îngust, pentru staționare sigură, pentru biciclete cu lățimea roții de până la 55 mm. Econo misirea spațiului ocupat de roțile bicicletelor, prin așezare alternativă sus/jos. Pregătite pentru îmbinare în rânduri și fixare de sol / podea.
Dimensiuni/alti Parametri
| locur parcare joas / sus | 2 / 1 |
| poziționarea roții | pe o parte |
| suprafață superioară | zincat |
| spații de parcare | 6 buc. |
| greutate | 22 kg |
| adâncime | 538 mm |
| înălțime | 415 mm |
| lungime | 2100 mm |













