Suport pentru parcare biciclete - arc de parcare, pe o parte, 5 locuri de parcare


Descriere
- așezare alternativă sus/jos
- zincate
Sisteme de suporturi stand rastel cu locuri de parcare arcuite cu înălțime variabilă pentru parcarea orizontală tradițională a bicicletelor. Suporturile arcuite din țeavă de oțel cu diametrul ø 18 mm se fixează prin șuruburi de cadrul de bază din profil cornier (toate galvanizate la cald). Materialul utilizat și acoperirea asigură o rezistență maximă împotriva intemperiilor și deteriorărilor mecanice. Pentru biciclete cu lățimea roții de până la 55 mm. Economisirea spațiului ocupat de roțile bicicletelor prin așezare alternativă sus/jos. Modulele suporturilor se pot îmbina formând rânduri / șiruri și se fixează de sol / podea.
Dimensiuni/alti Parametri
| locur parcare joas / sus | 2 / 1 |
| poziționarea roții | pe o parte |
| suprafață superioară | zincat |
| spații de parcare | 5 buc. |
| greutate | 17,8 kg |
| adâncimea cadrului | 390 mm |
| înălțime | 415 mm |
| lungime | 1750 mm |











