Valiză geantă profesională din aluminiu profesională, capacitate 91 l

Descriere
- Valize genți din aluminiu, solide, dar totuși ușoare
- rezistente la coroziune și temperatură, rezistente la factori atmosferici
Valiză geantă din aluminiu tip ladă pentru depozitare și transport scule, unelte, etc.
Valizele din aluminiu protejează bunurile transportate de deteriorări datorate impactului, prafului și umidității. Standard cu mânere cu arcuri acoperite cu plastic. Închizătoare automate cu blocare rapidă. Livrare în versiune ușoară sau profesională.
Produsele din categoria "Accesorii" se comercializeaza doar impreuna cu produsele ale caror accesorii sunt si in niciun caz separat.
Valizele gențile tip ladă cu capac sunt adecvate pentru uz industrial; sunt fabricate din tablă de aluminiu cu grosimea de 1,0 mm și în plus sunt armate cu colțuri din plastic, care sporesc capacitatea de stivuire. Sunt potrivite pentru utilizare la temperaturi între -40 °C și +180 °C.
Dimensiuni/alti Parametri
| greutate | 6,1 kg |
| sarcină nominală | 130 kg |
| volum | 91 l |
| înălțime interioară | 350 mm |
| înălţimea exterioară | 379 mm |
| lăţimea exterioară | 385 mm |
| lăţimea interioară | 350 mm |
| lungimea exterioară | 782 mm |
| lungimea interioară | 750 mm |















